Bajorson – Kryminogenny (cała płyta 2019)

Album „Kryminogenny” jest pierwszą w pełni legalną płytą doświadczonego już freestylowca i rapera z Warszawy – Bajorsona. Pomimo tego, że wydawnictwo jest debiutanckie to raper zdążył już wyrobić sobie renomę w środowisku hiphopowym. Wszystko to dzięki szczerości w swoich tekstach oraz unikalnemu stylowi, który ma wiele charakterystycznych cech. Bajorson ma za sobą bogaty bagaż historii, nie tylko z uwagi na wiek. Często bardzo nieprzyjemnych ale rysujących jego ciekawą biografię. Wszystko to wzbogacone jest o bogate słownictwo, a także bezkompromisowość i nieskończoną mogłoby się wydawać energię. Wszystkie te atuty łączą się pod postacią bardzo oryginalnego i niepowtarzalnego wręcz stylu.

Bajorson Kryminogenny DOWNLOAD
Na płycie „Kryminogenny” znalazło się też kilku gości, którzy mają spory wpływ na całość materiału. Na albumie usłyszymy między innymi Kaczor BRS, Epis Dym KNF, Dawid Obserwator, Starzy Drwale. Oprócz tego znajdą się ksywki z czołówki polskiej sceny, czyli Z.B.U.K.U, Kartky, Jongmen, czy Szpaku. Fryta Beatz, Klimson, Olek i SoDrumatic to osoby odpowiedzialne za warstwę produkcyjną na pierwszym materiale Bajorsona.

Premiera albumu z planowanego terminu 05.07.2019 roku została przeniesiona na 23.08.2019 roku o czym poinformował sam Bajorson na Facebooku.


Co ciekawe pierwszy utwór promujący debiutancką płytę pod tytułem „Przytul Mnie” pojawił się już ponad rok temu. W ciągu miesiąca zdobył imponujące prawie 2 miliony wyświetleń, dziś jest to około 3,6 miliona co ciągle jest bardzo dobrym wynikiem jak na XXI wiek. W późniejszym czasie ukazały się kolejne utwory.TRACKLISTA BAJORSON KRYMINOGENNY

 1. Przytul Mnie (prod. Olek NWS)
 2. Yeah feat. Szpaku (prod. Fryta Beatz)
 3. Moja Wina ((prod. Olek)
 4. Siemano Soprano feat. Dawid Obserwator, Epis DYM KNF (prod. Klimson)
 5. Trywialnie (prod. Bambeer)
 6. Uzależniony feat. Kaczor BRS (prod. Zachim)
 7. Jazda feat. Starzy Drwale (prod. SoDrumatic)
 8. Ballada O Janku (prod. Flez Produkcja)
 9. Bez Farmazonu feat. Dawid Obserwator (prod. Koke Beatz)
 10. Niebezpieczna Jazda feat. Karolek (prod. MTI Z Błg)
 11. Dwa Oblicza feat. Epis DYM KNF (prod. Koke Beatz)
 12. Ikar feat. Z.B.U.K.U (prod. Koke Beatz)
 13. Dwa Oblicza feat. Epis DYM KNF (prod. Koke Beatz)
 14. Wzgórza feat. Kartky (prod. ???)
 15. Wzlatujemy (prod. Flez Produkcja)
 16. Zadufani (prod. Klimson)
  Bonus Tracks (preorder):
 17. Saturator (prod. Flez Produkcja )
 18. Epis DYM KNF feat. Bajorson – Gen hardcoru (prod. Phono Cozabit)
 19. Z.B.U.K.U – Serce Do Zwrotek feat. Jongmen, Bajorson (prod. Worek & Michał Graczyk)

Bajorson Kryminogenny pobierz całą płytę


Bajorson ft. Szpaku – Yeeah Yeeah

Kolejny utwór Yeah był opublikowany 14 czerwca 2018 roku i gościnnie wystąpił na nim Szpaku. Do dzisiaj kawałek ma około 1,5 miliona wyświetleń!Bajorson ft. Dawid Obserwator, EPIS DYM KNF – Siemano SopranoBajorson ft. EPIS DYM KNF – Dwa obliczaBajorson ft. Dawid Obserwator – Bez farmazonuDodaj komentarz