be vis – DUCH CZASU (2020) – pobierz

be vis wydaje swój solowy album pod tytułem DUCH CZASU!

Azylem wrażliwości artysty jest jego wnętrze. Nieuniknione jest iść z duchem czasu, by duch nie uleciał wraz z piaskiem pękniętej klepsydry, a stał się ponadczasowy. Album to zwierciadło surfującej natury twórcy między empiryzmem, odczuciami i emocjami towarzyszącymi przy powstawaniu poszczególnych numerów, ciągami przyczynowo skutkowymi, wglądem w systemy wartości oraz okres w którym powstawał, a chęcią zrobienia czegoś z niczego i poznania nieodkrytego jutra. Towarzyszy mu beztroska i odpowiedzialność. Gorycz i radość. Hitowość i brak zainteresowania trendami. Swoiste ying i yang.

be vis – DUCH CZASU DOWNLOAD

POBIERZ


O bity zadbali m.in. 2K, SecretRank, Copik, Michał Graczyk czy ka-meal. Gościnne zwrotki dograło dwóch chillwagonowych Młodych Wilków – ZetHa i Qry.

Album ukaże się ze sporym opóźnieniem, ponieważ początkowo premiera miała mieć miejsce 17 stycznia. Ostatecznie premiera albumu be vis Duch Czasu odbędzie się 31 stycznia. Wersja preorder dostępna jest na stronie sklepu MyMusicShop. Preorder dodatkowo zawiera wlepki, autograf i bonus track!


TRACKLISTA be vis – DUCH CZASU

 1. Plan (prod. 2K)
 2. Samo się nie dzieje nic (feat. ZetHa) (prod. stoopid lou)
 3. King (prod. Jacob Lethal)
 4. YSL (prod. Secret Rank)
 5. Godzina (prod. Secret Rank)
 6. Dom z papieru (prod. Uminal)
 7. Miami (prod. Mr. Mers)
 8. Lustro (prod. Copik)
 9. Pół (prod. Penacho)
 10. 007 (feat. Qry) (prod. TKay)
 11. Scofield (prod. Michał Graczyk)
 12. Duch czasu (prod. Newlight$)
 13. Atrament (prod. ka-meal)
 14. Będę (prod. Jarxx)
 15. Surfer (prod. Artfil)
 16. J-lo (Bonus Track) (prod. BEAIIISBYSMO)

be vis – DUCH CZASU download cała płyta pobierz

spotify, soundcloud, peb, koszulka, allegro, ulub, bluza, mp3, mixtape pobierz, chomikuj, empik, tekst, instagram, popkiller młode wilki

Dodaj komentarz