Kubi Producent +18 (2019)

Album „+18” to pierwszy w pełni samodzielny legalnie nagrany album młodego producenta Kubiego. Na płycie znajdziemy 18 bardzo mocnych utworów, na których usłyszymy aż 34 gości z czołówki polskiej sceny hip hopowej.

Płyta „+18” w całości jest odpowiednio wyważona ale też intensywna. Znajdziemy tu mocne trapowe kawałki, które charakteryzują perkusję i cloudowe wokale. Utwory są niemal doskonale zaaranżowane, a produkcję dopracowane. Jak mówi Kubi „Chciałem na swój album zaprosić ziomków”, więc z powodu ilości gości partie wokalne są bardzo zróżnicowane. Na albumie Kubi Producent „+18” znajdziemy aż 34 gości, a wśród nich między innymi Kaz Bałagane, Szpaku, Białas, Borixon, Malik Montana, Otsochodzi, PlanBe, White 2115, Gedz, Solar, czy Kaen.


Kubi Producent, a właściwie Jakub Salepa to obecnie jeden z najbardziej popularnych producentów muzyki hip hop w Polsce. Zaczął on produkcję muzyki już w wieku 11 lat, natomiast gdy miał 13 lat nagrał swój pierwszy instrumentalny album pod tytułem „Trap 13”. Płyta ta pomogła mu nawiązać współpracę z Alcomindz Mafią. W 2015 roku najpierw nagrał krążek „Vibhanga EP”, potem „Park Jurajski” z Szamzem oraz „Kraina Czarów” z Szopenem. Mimo to najbardziej jest znany ze współpracy z Bedoesem, z którym to w 2016 roku zaczął nagrywać płytę „Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Kubi kończąc 18 lat podpisał kontrakt wytwórnią Sony Music Poland. Pod koniec 18 roku premierę miała jego druga płyta z Bedoesem „Kwiat polskiej młodzieży”. Dziś Kubi Producent jest chyba najpopularniejszym producentem muzyki hip hopowej w Polsce. Współpracuje on już z niemal całą śmietanką sceny rapowej w Polsce i ma na koncie dwie złote płyty.


13 lipca 2018 roku ukazał się pierwszy singiel z debiutanckiej płyty młodego producenta pt. „Superman”. Na utworze tym gościnnie udzielili się Young Multi i Żabson. 20 grudnia 2018 roku Kubi wypuścił drugi singiel z nadchodzącej wtedy płyty „+18” pod tytułem „Bad Boy”, z gościnnym udziałem ReTo, Beteo i Silesa.

Specjalnie opakowana limitowana wersja DELUXE zawiera album „+18”, a także płytę instrumentalną z podpisem artysty, limitowaną przypinkę „+18” oraz pakiet wlepek.

TRACKLISTA Kubi +18

 1. Superman ft. Żabson, Young Multi
 2. Marlboro ft. White 2115
 3. Pracownik Roku ft. Kaz Bałagane
 4. Mały Świat ft. Major SPZ, Szpaku, Kizo
 5. Miasto ft. VIC, KOSA
 6. Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles
 7. Salut ft. Alcomindz, Szopen
 8. Kiedy Byłem Mały ft. Kuqe 2115, Blacha 2115, Beteo
 9. Żyć ft. Otsochodzi, schafter, PlanBe
 10. Nie Zatrzymuj Mnie ft. KaeN, Ptakova, Bezczel
 11. Golem ft. Gedz, Jan-Rapowanie, Solar
 12. Hajs ft. Sapi Tha King, Kuqe 2115, Flexxy 2115
 13. Królowe ft. Zeamsone
 14. Lifestyle ft. Malik Montana, Borixon, Białas
 15. Chemia Miłości ft. White 2115, Adi Nowak
 16. Good Bye ft. Coals
 17. Pozdro ft. Sapi Tha King, Żabson
 18. Introdukcja

Kubi Producent +18 cała płyta


Kubi Producent – Superman ft. Żabson, Young Multi



Kubi Producent – Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles



Kubi Producent – Lifestyle ft. Malik Montana, Borixon, Białas



Kubi Producent – 9 Żyć ft. Otsochodzi, schafter, PlanBe (Official video)



Dodaj komentarz