Major SPZ – Na Swoim (2020) pobierz chomikuj

Major SPZ jak zwykle nie zwalnia tempa i wydaje album „Na Swoim”. Płyta będzie już czwartym solowym wydawnictwem rapera! Najwierniejszym słuchaczom Majora nowy album z pewnością będzie się kojarzył z jego powrotem do korzeni i klimatem znanym z pierwszych nielegali. Nowoczesne brzmienie i znana już bezkompromisowa nawijka Majora to dwie mocne cechy, które chyba najlepiej oddają to, co znajdzie się na albumie. Trzeba tu mocno podkreślić, że rapowa forma Majora SPZ rośnie z jego każdym kolejnym albumem. Na płycie raper lawiruje pomiędzy soczystymi bangerami, ulicznym storytellingiem, a nawet motywującymi, dającymi energetycznego kopa kawałkami. Oczywiście płyta zachowała w tym wszystkim ten tak zwany „majorowy” klimat i jednocześnie jest bardzo spójna i klimatyczna.

Za warstwę muzyczną odpowiadają tacy producenci jak: Kubi Producent, Juicy, Shimz, Ślimak, Opiat, HVLL, Worek, mvson808 i Newlight$.

Major SPZ – Na Swoim DOWNLOAD

POBIERZ


Planowana data premiery nowej płyty Majora SPZ „Na Swoim” to już 17 kwietnia 2020 roku! Płytę można zamówić między innymi na stronie preorder. W skład pakietu preorderowego wchodzą: bonusowy utwór, specjalne wlepki, biuletyn ze zdjęciami i tekstami piosenek oraz dedykowane zdjęcie zrobione polaroidem z podpisem Majora (każdy dostanie inne foto, nie ma dwóch takich samych). Z niektórymi zdjęciami związane będą bardzo ciekawe akcje i bonusy.


TRACKLISTA Major SPZ – Na Swoim

 1. M.A.J.O.R
 2. 2020
 3. Tajemnica
 4. Czterech (feat. Sawa, Królik Karlos & Kabe)
 5. Bim Bam Bom
 6. Ulica 2.0 (feat. Kizo)
 7. Forever Young (feat. donGURALesko)
 8. Stara Brama
 9. Opowiadam (feat. Włodi & DJ Qmak)
 10. Wstawaj (feat. Kali)
 11. Milion (feat. Popek)
 12. Czasoprzestrzeń
 13. Lepiej mówić mniej (feat. Popek) [Bonus Track]

Major SPZ – Na Swoim download cała płyta pobierz

preorder, spotify, peb, chomikuj, cała płyta, bluza, instagram, ulub, tekst, mp3, nowy album, allegro, download, cały album, tour, soundcloud, koszulka, mixtape pobierz, empik

Dodaj komentarz