Pezet – Muzyka Współczesna (2019) utwory recenzja download

Pezet, czyli jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce powraca z nowa płytą po 7 latach. „Muzyka Współczesna” bo tak nazywa się nowy album jest płytą po prostu o życiu. Jest to więc kontynuacja albumów takich jak „Muzyka Klasyczna” i „Muzyka Poważna”. Tym razem opowiada o życiu ponad 40 letniego mężczyzny, który ciągle chce się bawić i robić głupoty, jednak jego życie jeszcze bardziej się zmieniło. Efektem tego jest często frustracja, ale mimo to także radość, a czasem daje to nawet powody do miłości czy sensu. Jak mówi sam Pezet „Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie”. Jednak mimo wszystko problemy często się nie zmieniają.

Pezet Muzyka Współczesna DOWNLOAD

POBIERZ
Pezet – Muzyka Współczesna chomikuj

Sama płyta „Muzyka Współczesna” jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to wbrew pozorom typowy boom bap rap, a swoistwa mieszanka najciekawszych brzmień tamtych lat. Znajdzie się tu też 90BPM i miejsce dla DJ’a.

Płyta jest promowana teledyskiem „Obrazy Pollocka”, jest to numer o przemijaniu odnoszący się do relacji osób dorosłych. Często nie do końca udanych, gdyż czasy zmieniły się po części na złe, ale po częsci też na dobre. Sama piosenka Pezeta nie opowiada do końca o smutku, ani o miłości.

Pezet – Obrazy Pollocka (prod. Auer)Płytę „Muzyka Współczesna” i powrót Pezeta można zdecydowanie nazwać jednym z największych rapowych wydarzeń tego roku. Siłą całej płyty jest w głównej mierze jej pomysł i integralność. Pezet błyszczy tekstowo jako narrator fabuły. „Muzyka Współczesna” zasługuje na uwagę ponieważ drugiej takiej płyty po prostu w polskim rapie nie ma!


TRACKLISTA PEZET MUZYKA WSPÓŁCZESNA DOWNLOAD

 1. Intro (Niki) (prod. Auer, cuty DJ Panda)
 2. Czas to iluzja (ft. SYNY, prod. 1988)
 3. Magenta (prod. Auer)
 4. Obrazy Pollocka (prod. Auer)
 5. 5.07 (interlude) (prod. Auer)
 6. 2K30 (ft. Taco Hemingway, prod. Hatti Vatti, cuty DJ Panda)
 7. Braincell (interlude) (prod. Auer)
 8. Gorzka woda (prod. Auer)
 9. Nauczysz się czekać (prod. Auer)
 10. Zły śpi spokojnie (ft. Lua Preta, Oskar, prod. Mentalcut)
 11. Одиночестро (interlude) (prod. Auer)
 12. Nie zobaczysz łez (prod. Auer, cuty DJ Panda)
 13. Dom (prod. Auer)
 14. Piroman (prod. & cuty Steez83)
 15. Outro (ft. Bryndal, prod. Auer, cuty DJ Panda)
  Preorder bonus tracks:
 16. Gorzka woda (Remix 1) (ft. Paluch, KęKę, Sokół, Ten Typ Mes, prod. Auer)
 17. Gorzka woda (Remix 2) (ft. Oki, Otsochodzi, Jan-rapowanie, zdechły osa, prod. Auer)

Pezet – Gorzka Woda feat Paluch, KęKę, Sokół, Ten Typ Mes (prod. Auer) [mp3]Pezet – Dom (prod. Auer, Łysy)Pezet – Nauczysz się czekać (prod. Auer)Pezet Muzyka Współczesna cała płyta pobierz

tekst, ulub.pl, ulub, tekstowo, peb, chomikuj, empik, preorder, genius, recenzja, film, peb.pl, pezet muzyka współczesna download

Dodaj komentarz