Żabson – Internaziomal ☀ (2019) ☀

Żabson powraca ze swoim drugim już albumem nazwanym „Internaziomal”! Poprzednia płyta „Żabson to ziomal” bezprecedensowo osiągnęła ogromny sukces. Jeden z najbarwniejszych raperów na polskiej scenie hip hop tym razem na najnowszym krążku zmieścił 16 premierowych utworów. Nazwa płyty „Internaziomal” zobowiązuje, tak więc Żabson na swój album zaprosił gości między innymi z Wielkiej Brytanii, Włoch, Czech, czy ze Stanów Zjednoczonych. Nie brakuje też polskich raperów, głównie graczy kierunku trapu, takich jak Beteo, White 2115 i Young Multi. Usłyszymy też Szpaka, Otsochodzi, Borixona, Deemza, czy Agatę „Dziarmę” Dziarmagowską. Jak mówi sam Żabson „Album jest w dużej mierze oparty na kolaboracjach i ma pokazywać, że muzyka jest więzią łączącą różnych ludzi z różnych środowisk i całego świata”.

ŻABSON INTERNAZIOMAL DOWNLOAD

POBIERZ
Oficjalna premiera płyty Żabson „Internaziomal” już w czwartek 31 października 2019 roku, jednak kupić ją możesz już wcześniej. Preorder płyty zamówić można na zabsontoziomal.com. Album można zamówić w jednej z trzech wersji: tej zwykłej, z koszulką oraz wersji DELUXE, gdzie znajdziemy praktyczne i modowe gadżety. Co może być ciekawą opcją z uwagi na oryginalny styl Żabsona i wielkie zainteresowanie jego sklepem z elementami garderoby, jak bluza, koszulka, czy szalik.


TRACKLISTA ŻABSON INTERNAZIOMAL

 1. Internaziomal – prod. 2latefor
 2. Elegancko – feat. Yzomandias; prod. Decky Beats
 3. No prowo – prod. Kubi Producent
 4. Smalltown boy – feat. Beteo, White 2115; prod. Deemz, Raff J.R.
 5. Nowe dźwięki – prod. Tomasz Wójcicki, Kubi Producent
 6. Twister – feat. Young Multi; prod. Borucci
 7. Floyd Mayweather – prod. 2latefor
 8. Ucieknij ze mną – feat. Agata „Dziarma” Dziarmagowska; prod. Deemz
 9. Collage – feat. Vegas Jones; prod. Andry The Hitmaker
 10. Marcelo Burlon – prod. Hubi
 11. Brak snu, stres i używki – feat. Szpaku; prod. Kubi Producent
 12. Szrot – feat. Monkey 67; prod. Swizzy Beats
 13. Kaptur – prod. SecretRank
 14. Mr. Drip – feat. Deemz, Otsochodzi, Lil Gotit; prod. Deemz
 15. Sukces – feat. Borixon; prod. Deemz
 16. Urlop OUTRO – prod. 2latefor

Żabson – Floyd MayweatherŻabson feat. Yzomandias – EleganckoŻabson feat. Young Multi – TwisterŻabson feat. Beteo, White 2115 – Small Town BoyŻabson Internaziomal cała płyta pobierz

peb, chomikuj, ulub, empik, tour warszawa, trapollo

Dodaj komentarz