Shellerini – Alma Mater (2019)

Shellerini powraca z nowym albumem pod tytułem „Alma Mater”. Po trzech latach od wydania dobrze przyjętej płyty „Mam się świetnie”. Nowy album to dwanaście całkowicie nowych, premierowych utworów. Poznański raper, reprezentant WSRH i PDG kolejny raz nie zawodzi swoich najwierniejszych fanów. Co ciekawe pierwszy utwór promujący płytę „Alma Mater” pod tytułem „Nic nowego” ukazał się już w listopadzie 2018 roku. Mimo to „Alma mater” uważana jest za najlepszą płytę 2019 roku!

Shellerini przyzwyczaił nas już do swojego szorstkiego głosu, którym niesamowicie płynie po werblach, jednocześnie przekazując emocje i głębię. W wersach Shelleriniego możemy usłyszeć nie tylko podwórkowe doświadczenie, ale też życiową mądrość, która jest wręcz naszpikowana lokalną, poznańską gwarą.

Shellerini – Alma Mater DOWNLOAD

POBIERZ
Na płycie gościnnie usłyszymy raperów takich jak: Paluch, donGURALesko, Sarius, Kaczor, Gibbs, czy Koni. Warstwa muzyczna to zasługa samych najlepszych znanych na polskiej scenie producentów, czyli między innymi soSpecial, Gibbs, Soulpete, czy The Returners. Za okładkę odpowiada Konrad Białek, jej motyw to lineart statuły znajdującej się na schodach do Uniwersytetu Columbii w Nowym Jorku.

Wersja preorder albumu (do zakupu na vulgarus.pl)zawiera dodatkową płytę na której usłyszymy gościnne udziały Shellera. Premiera albumu zaplanowana jest na 11 października 2019 roku.


TRACKLISTA SHELLERINI – ALMA MATER

 1. Nic Nowego prod. i gramofony The Returners
 2. Telstar prod. Ceha
 3. Na Pewno prod. i gram. The Returners
 4. Apolinary Baj prod. Ceha, gram. DJ Flip
 5. Od Kuchni prod. soSpecial
 6. Restart feat. Paluch, Sarius, Gibbs, prod. Gibbs
 7. Czarne Słońce prod. i gram. The Returners
 8. Mur i Beton prod. Lenzy, gram. DJ Flip
 9. Byle Gdzie prod. !kos, gram. DJ Creon
 10. Dom Zły feat. Koni, Kaczor, prod. i gram. The Returners
 11. Krakatau prod. Soulpete, gram. DJ Decks
 12. Spokój feat. donGURALesko prod. i gram. The Returners

Shellerini – Nic Nowego (prod. i gramofony: The Returners)Shellerini – Na Pewno (prod. i gramofony: The Returners)Shellerini – Restart feat. Gibbs, Paluch, Sarius (prod. Gibbs)Shellerini ALMA MATER cała płyta pobierz

chomikuj, recenzja, download, ulub, instrumental, bluza, trasa , tekst, genius, spotify, mp3, soundcloud

Dodaj komentarz