Kękę – Mr Kękę ▶ (2019) ◀ | tracklista | download | cały album | chomikuj | peb | rar

Kękę, czyli Piotr Siara powraca, tym razem z albumem pod tytułem Mr Kękę. Poprzednia płyta „To Tu” odniosła wielki sukces pod postacią podwójnej platyny, ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube oraz blisko 120 odegranych koncertów w całym kraju. Tym razem najnowszy album popularnego Kiki Kękiego jest chyba najbardziej zróżnicowaną płytą w całej jego dyskografii. Wszystko to z uwagi na to, że poważne, a często wręcz gorzkie i refleksyjne utwory przeplatają się z numerami lekkimi, a nawet prześmiewczymi.

Kękę MR KĘKĘ DOWNLOAD

POBIERZ
Warstwa muzyczna płyty to zasługa czołówki polskich producentów takich jak: SoDrumatic, PLN Beatz, Deemz, 2K, Dj Frodo, @PSR, Worek, Young Veteran$, Sergiusz i Moody Scrag. Płyta „Mr Kękę” to melodyjne, a zarazem nowoczesne bity, czyli to do czego Kękę zdążył nas już przyzwyczaić na swoich poprzednich krążkach. Artysta na swój najnowszy album zaprosił też kilku gości, udzielili się między innymi takie osoby jak Paluch, Kasia Grzesiek, Paweł Domagała, Grizzlee, czy Sebastian Riedel. Płyta Mr Kękę to ciekawa podróż przez łzy, śmiech, gniew i beztroskę. Nagrania na Mr Kękę są swoistym rejestrem aktualnych wyborów życiowych i stanów emocjonalnych, bo jak mówi sam artysta „Piszę o życiu i ono mnie inspiruje, nie sama muzyka”.


Co ciekawe płyta „Mr Kękę już dwa miesiące przed oficjalną premierą otrzymał status złotej płyty, czyli zanim trafiła do Empików. Warto dodać, że premiera zaplanowana była na 13 września 2019 roku. Już w debiucie zajęła pierwsze miejsce na liście OLiS. Płyta Kę otrzymuje same pozytywne recenzje, co nie dziwi, bo nowy album to zdecydowanie bardzo solidny materiał, pełny refleksji, oraz starego i nowego Kękę.

TRACKLISTA ALBUMU KĘKĘ – „MR KĘKĘ”

 1. Powiedz Mi Czemu (gość Paweł Domagała; prod. PLN Beatz)
 2. Na Blok (gość Grizzlee; prod. Sergiusz)
 3. Myślę O Tym (prod. Sergiusz)
 4. Czarna Chmura (prod. Sergiusz & 2K)
 5. Na Pewno (gość Kasia Grzesiek; prod. 2K)
 6. Dokąd Iść (prod. Deemz)
 7. Moje Sny (gość Paluch; prod. Worek & Moody Scrag)
 8. Drogi Tato (gość Sebastian Riedel, prod. SoDrumatic, gitara Sebastian Riedel)
 9. Ty Do Mnie Przyszłaś (gość Grizzlee; prod. Deemz & Young Veteran$)
 10. To Tylko Rap (prod. Deemz & Young Veteran$)
 11. Safari (prod. Dj. Frodo)
 12. Nie To Nie (prod. @PSR)
 13. Pora Mówić Nara (prod. @PSR)

KęKę – Drogi Tato gość Sebastian Riedel prod. SoDrumaticKęKę – Czarna chmura prod. Sergiusz & 2KKęKę – Nie to nie prod. @PSRKęKę – Dokąd iść [tekst mp3]Mr Kękę cała płyta pobierz

chomikuj, recenzja, trasa, mp3, ulub, tekst, instrumental, bluza, genius, spotify, soundcloud, download

Dodaj komentarz