Ziółkowski x Adash – Maksym Ziółkowski (2020) pobierz chomikuj

Maksym Ziółkowski wspólnie z Adashem zdecydowali się wydać płytę zatytułowaną w oryginalny sposób, czyli „Maksym Ziółkowski”.

„Maksym Ziółkowski” to płyta, którą stworzyliśmy ze wspólnej zajawki do muzyki. To dość zabawne bo z Adashem znamy się stosunkowo od niedawna. Napisał do mnie i zaczęliśmy działać. Wypuściliśmy 4 klipy, które nie mają nic wspólnego z projektem jaki dostajecie od nas w tym momencie.

Album zatytułowany „Maksym Ziółkowski” jest jak twierdzi sam raper zapisem „o mnie ale także nim, o niej i o Tobie”. Wydawnictwo ma być lirycznym spełnieniem YouTubera z dzieciństwa i zarazem producenckim dopełnieniem ze strony Adasha. Artyści prezentują 16 specjalnych utworów stworzonych równocześnie z pasji jak i z serca.

Ziółkowski x Adash – Maksym Ziółkowski DOWNLOAD

POBIERZ


Warto podkreślić, że płyta od właśnie strony producenckiej jest bardzo mocno zróżnicowana. Możemy tam znależć brzmienia nowoczesne jak i te bardzo klasyczne. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Natomiast powodem zróżnicowania jest z pewnością to, że zajawka była głównym motorem napędowym podczas tworzenia tego projektu.

Jest to pierwszy projekt w moim życiu w którym odpowiadam za produkcje, realizacje nagrań ale także mix/mastering. – dodaje Adash.

Premiera albumu zaplanowana jest już na 15 kwietnia 2020 roku. Jednak z powodu bieżącej sytuacji prawdopodobnie zostanie przeniesiona na 29 kwietnia 2020 roku. Preorder do zamówienia na stronie.


TRACKLISTA Ziółkowski x Adash – Maksym Ziółkowski

  1. AKTUALIZACJA 3.0
  2. MUZYKANT
  3. SZTORM

Ziółkowski x Adash – Maksym Ziółkowski download cała płyta pobierz

cały album, tour, soundcloud, mp3, spotify, preorder, ulub, tekst, cała płyta, peb, chomikuj, koszulka, bluza, instagram, nowy album, allegro, download, mixtape pobierz, empik

Dodaj komentarz