SB MAFFIJA – HOTEL MAFFIJA (2020) pobierz album chomikuj

SB Maffija postanawia wydać wspólny krążek pod tytułem „Hotel Maffija” w którym usłyszymy wszystkich członków ekipy. Cały album miał powstać w czasie wspólnego wyjazdu na Kaszuby członków SBM Label. Ekipa postanowiła wynająć domek i tam w pełni skupić się na stworzeniu pełnoprawnej płyty.

Hotel Maffija to powstający w tym momencie projekt muzyczny ekipy SB Maffija. O jego koncepcji wypowiedziała się sama ekipa.

“Pomysł wspólnego wyjazdu w naszych głowach kłębił się od conajmniej kilku lat, ale okoliczności nigdy na to nie pozwalały. Z pomocą przyszły odwołane koncerty. Jesteśmy na Kaszubach, wynajęliśmy dom, zbudowaliśmy na miejscu dwa polowe studia. Gramy na konsoli, jemy, śpimy, spacerujemy, freestylujemy i nagrywamy kawałek za kawałkiem. Wszystko powstaje na bieżąco od muzyki, przez video, oprawę graficzną po to co dzieje się w internecie. Wszystko rejestruje kamera. Jeśli nic nas nie zatrzyma 6 czerwca Hotel Maffija stanie się debiutancką płytą SB Maffiji. Trzymajcie za nas kciuki.”

SB MAFFIJA – HOTEL MAFFIJA DOWNLOAD

POBIERZ


W powstawaniu płyty biorą udział wszyscy artyści reprezentujący barwy SB Maffiji czyli Solar, Białas, Bedoes, White 2115, Mata, Jan – rapowanie, Kacperczyk, Beteo, Adi Nowak, Moli. Ich przygody i sam proces powstawania płyty możemy śledzić na kanale SBM Label na Youtube. Ekipa tam publikuje odcinki z każdego dnia wyjazdu.

Preorder płyty jest dostępny na oficjalnej stronie sklepu SB Maffija. Co bardzo ważne preorder jest limitowany czasowo i potrwa tylko do 6 czerwca 2020 roku do godziny 23:59. Wydanie jest oczywiście wzbogacone o liczne dodatki.


TRACKLISTA SB MAFFIJA – HOTEL MAFFIJA

  1. Hotel Maffija
  2. Przepis na dzień dobry
  3. Biorę się w garść
  4. A nie pamiętasz jak?
  5. Lasy
  6. Dla sióstr
  7. Nie ma raju bez węża
  8. Zimna noc i szybkie auta
  9. LTTN

SB MAFFIJA – HOTEL MAFFIJA download cała płyta pobierz

download, preorder, peb, empik, spotify, cała płyta, mp3, chomikuj, cały album, mixtape pobierz, tour, ulub, bluza, allegro, instagram, koszulka, soundcloud, nowy album, tekst

Dodaj komentarz