TAU – IKONA pobierz album download

Tau powraca po ponad półtorarocznej przerwie w na prawdę świetnym stylu ze swoim nowym albumem zatytułowanym „IKONA”. Raper na nowej płycie pokazuje i jednocześnie udowadnia wszystkim słuchaczom, że należy do absolutnej czołówki w Polsce jeśli chodzi o umiejętności rapowe.

„IKONA” ma się składać z aż 20 całkowicie nowych, nigdy wcześniej nie publikowanych utworów! Na album Tau zaprosił dodatkowo 7 specjalnych gości, między innymi BRO, ZBUKU, Małach, Sarius, czy ks. Jakub Bartczak.

“Pierwowzorem ikon były pochodzące z I wieku portrety grobowe odnalezione w Egipcie. Przedstawiały one wizerunek osoby, która po śmierci została pochowana wraz ze swoją ikoną. Współcześnie znane nam ikony przedstawiają wizerunki chrześcijańskich świętych. Koncepcja albumu wyraża tę rzeczywistość w następujący sposób – każdy Człowiek rozpoczyna swoje życie jako Ikona stworzona na Obraz Boga.

Zapisujemy ją poprzez czyny, słowa i myśli, a proces tworzenia obrazu naszego życia kończy się wraz z naszą śmiercią. Jakie było życie – taka będzie Ikona. W tytułowym utworze autor płyty zadaje pytanie, które jest rdzeniem tej metafory: ,,Jaka jest Twoja Ikona? Rozświetlona? A może bardzo mroczna – wielka rozpacz…?‘’.

Najnowszy album, to aż 20 utworów i 7 gościnnych występów, które zaskoczą wielu słuchaczy. To m.in. BRO, Małach, Sarius, Zbuku czy ks. Bartczak. Jak prezentuje się Ikona Tau? Przekonamy się już 04.12.2020 r. gdy odbędzie się sklepowa premiera wydawnictwa.

TAU – IKONA DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera nowej płyty TAU – IKONA odbędzie się już 4 grudnia 2020 roku. Płyta będzie można zakupić przedewszystkim na stronie oficjalnej sklepu Bozon Records.

TRACKLISTA TAU – IKONA

  1. Kiedy płynie łza (ft. Z.B.U.K.U)
  2. Bukiet kwiatów
  3. Stars (ft. B.R.O)
  4. Quo Vadis
  5. Pora wracać (ft. Małach)
  6. Kod

TAU – IKONA download cała płyta pobierz

preorder, nowy album, download, za darmo, cała płyta, spotify, chomikuj, tekst, soundcloud, peb, allegro, instagram, mp3, cały album, empik, ulub, mixtape pobierz, koszulka, bluza, bonus, tour