Young Multi – Trap After Death (2019)

O Young Multim możemy mówić bardzo wiele ale nazwa jego kolejnej płyty „TRAP AFTER DEATH” tłumaczy nam, co aktualnie jest najważniejsze w życiu rapera. Tak na prawdę TRAP AFTER DEATH to trzecia płyta Multiego. Cały album, oprócz 9 ŻYĆ stylizowany jest na bitach z poprzednich wydawnictw artysty, czyli TRAP i TRAP II. Cały album TRAP AFTER DEATH jest w pełni wyprodukowany przez Fast Line Sharky’ego. Co ciekawe cały materiał na początku miał być tylko EPką, jednak został rozszerzony o kilka dodatkowych kawałków. Być może wszystko to stało się z powodu zepsutego dysku twardego. Awaria doprowadziła do tego, że artyści mieli wiele problemów z ukończeniem materiału, który w rezultacie udało się odzyskać.

young multi trap after death download

POBIERZ

Mini album ukaże się w bardzo limitowanym nakładzie w ilości 5000 płyt i jak zapowiadają twórcy nigdy nie będzie dotłaczany. Płyta nie będzie też dostępna w Empikach, ani innych sklepach, czy wielkich sieciach sprzedażowych. Wszystko to spowoduje, że album może być na prawdę ekskluzywną pozycją na półkach słuchaczy. Young Multi zdecydował się sprzedawać swój album tylko za pośrednictwem swojej własnej strony internetowej. „Wydaje mi się, że to obowiązkowa pozycja dla każdego mojego prawdziwego fana, który lubi takie brzmienia jak „Trap 1” i „Trap 2”, bo cała płyta jest utrzymana w takim klimacie.” – mówi raper.

Przedsprzedaż albumu rozpoczęłą się już 20 października 2019 i na prawdę trzeba było mieć refleks, bo płyta sprzedawała się jak ciepłe bułeczki. Oficjalna premiera zaplanowana jest na 6 grudnia 2019 roku.


TRACKLISTA YOUNG MULTI TRAP AFTER DEATH DOWNLOAD

 1. 9 ŻYĆ
 2. SKATE 3
 3. TORBA
 4. MODELKI ft. Aleshen
 5. TROTYL
 6. TRAP FORTECA ft. Simpson
 7. FCK FAME ft. Skengdo x AM
 8. FAKE FREESTYLE
 9. DRIP ft. Co Cash
 10. TSUNAMI
 11. 10K ft. matiskater
 12. K4FLE! ft. Żabson

Young Multi Trap After Death cała płyta pobierz

peb, soundcloud, trasa, mp3, chomikuj, spotify, download, empik, tekst, ulub

YOUNG MULTI & FAST LIFE SHARKY – 9 ŻYĆ

YOUNG MULTI & FAST LIFE SHARKY – SKATE 3

YOUNG MULTI & FAST LIFE SHARKY – TORBA

Dodaj komentarz