Kaz Bałagane – Polska Gotówkowa (2019) download, pobierz

Kaz Bałagane powraca po roku przerwy z najnowszą płytą zatytułowaną „Polska Gotówkowa”. Tym razem Kaz łączy siły z mocnym producentem APmg, aby stworzyć jak najbardziej nowoczesny album. Z tego względu na nowym wydawnictwie Bałagane usłyszymy głównie produkcje chwytliwe, a zarazem bardzo nowoczesne. Ale także soulowe sample z dysku samego Kaza Bałagane.

Artysta jak zwykle w swoich utworach postawił na tematy na których zna się najlepiej tj. szybkie życie, narkotyki, czy złe decyzje w wyborach życiowych, mocno okraszone cynizmem co typowe u Kaza. Raper po raz kolejny zabrał też stanowisko do sprawy samej formy polskiego rapu. Oczywiście jak na każdej płycie Kaz Bałagane, tu także znajdziemy fascynujące storytellingi z bardzo wyrazistym zakończeniem.

Kaz Bałagane Polska Gotówkowa download

POBIERZ

Bałagane od niemal początku tego roku miał problemy z prawem, przez pewien czas był nawet aresztowany. Jednak gdy wyszedł na wolność 24 maja niemal od razu wziął się za nagrywanie nowego materiału, o czym informował na swoim IG Story. Kaz także na swoim instagramie między innymi krótko napisał o swojej najnowszej płycie w taki sposób „Jeżeli chodzi o „Polskę Gotówkową” – nie ma co się oszukiwać, to jest muzyka rozrywkowa”.

W związku z premierą płyty Kaz planuje także trasę koncertową, na przełomie stycznia i marca odwiedzi kilkanaście miast Polski, po kolei będzie to: Warszawa, Lublin, Kraków, Katowice, Kielce, Łódź, Toruń, Poznań, Iława, Bydgoszcz, Wrocław, Białystok, Szczecin, Radom, Bielsko Biała. Bilety są już w sprzedaży.


Premiera albumu Kaz Bałagane – Polska Gotówkowa zaplanowana jest na dzien Mikołajek, czyli 6 grudnia 2019 roku. Wersja DELUXE płyty, którą zamówić możemy w preorderze zawierać będzie, aż trzy dodatkowe utwory. Na albumie usłyszymy gościnnie takich raperów jak chociażby Szpaku, czy Paluch.

Kaz Bałagane Polska Gotówkowa TRACKLISTA

 1. Toito (Muz.Newlight$)
 2. Przyszedł/Poszedł (Muz.APmg)
 3. Chansons De Geste (Muz.APmg)
 4. Sny (Muz.APmg,Smolasty)
 5. Romby (Muz.APmg)
 6. Biwak (Muz.APmg)(Gość.Berson)
 7. Rozpłynięty Chłopak (Muz.APmg,D3W)
 8. Żołnierz (Muz.APmg,Geezybeatz)
 9. Strzały (Muz.APmg)
 10. Dziub Dziub (Muz.APmg)
 11. Presidential Suite (Muz.APmg,Kesz)
 12. Narkopop I BOR (Muz.APmg)(Gość.Paluch,Szpaku)
 13. Paparazzi (Muz.APmg)
 14. Nieaktualne Wersy (Muz.APmg)
 15. Pozmieniało Się (Muz.Newlight$,K4M)
 16. Hip-Hop (Muz.APmg,D3W)
 17. Shantaram (Muz.APmg,Geezybeatz)

BONUS TRACKS DOWNLOAD

 1. Wig20 (Muz.APmg,D3W)
 2. W Warzywniaku (Muz.APmg)
 3. Do Usłyszenia w 2020 (Muz.APmg)

Polska Gotówkowa cała płyta pobierz

download, tekst, empik, soundcloud, chomikuj, peb, ulub, spotify, trasa, mp3

POLSKA GOTÓWKOWA PROMOMIX (AUDIO)

Kaz Bałagane/APmg – Żołnierz

Kaz Bałagane/APmg – NARKOPOP I BOR (Feat. Szpaku, Paluch)

Kaz Bałagane/APmg – Paparazzi (Official Video) mp3

Dodaj komentarz