chillwagon – chillwagon (2019)

Chillwagon czyli duża supergrupa zdecydowała się wydać album pod tytułem „chillwagon”, który będziemy mogli kupić bez pośrednictwa wielkich sieci sklepowych. Z tego też powodu cały zysk ze sprzedaży trafi prosto do raperów. Nakład płyty „złoty drop” to można powiedzieć limitowane 15 tysięcy, jednak jedna osoba może zamówić maksymalnie 2 produkty.

Chillwagon nie jest jednak zwykłą płytą, bo jak nazywają ją reprezentanci chillwagonu jest to bardziej cybernetyczna zabawka. Borixona śmiało możemy nazwać trendsetterem. Jest to chyba pierwszy gadżet na rynku polskiej muzyki, który wychodzi na przeciw tak szerokiej cyfryzacji i przeniesie nas do wirtualnej rzeczywistości.

chillwagon download

POBIERZ

Co najciekawsze dotychczas publikowane single promujące materiał chillwagonu były tylko trailerami, mające za zadanie zapowiedzieć wydawnictwo. W wersji pełnej albumu Chillwagon utwory są dużo bardziej rozbudowane, zawierają dodatkowe zwrotki i aranżacje. Jak zapowiadają twórcy to nie są żadne remixy, a zupełnie nowa jakość w całym muzycznym świecie. Chillwagon ciągle nie chce odkrywać wszystkich kart, ale nie należy się spodziewać, aby chillwagon wydał album na tradycyjnym nośniku. Płyta ma być odzwierciedleniem tego jak bardzo chillwagon jest wolną i niedopowiedzianą formą, a wszystko to nadawane jest z cyberprzyszłości.

Na jednym z filmów udostępnionych przez chillwagon na YouTube może obejrzeć jak Kizo, Borixon i Qry prezentują unboxing alubmu. Widzimy tam, że cybergadżet składa się z silnika, czyli kart z członkami całej ekipy chillwagonu Karty wyposażone są w kod QR, gdy go zeskanujemy przeniesie nas na Spotify danego rapera. Na silnik składa się też kilka mini płyt CD w folii, na których usłyszymy bardziej rozwinięte utwory. Druga część cybergadżetu to okulary VR, czyli do wirtualnej rzeczywistości. Po połączeniu ich z naszym smartonem możemy zobaczyć co się dzieje w całym boxie. Za sam projekt wydania odpowiada Forinstudio, natomiast okładka i ilustracje to zasługa Sebastiana Klawikowskiego. Premiera albumu chillwagon zaplanowana jest na 6 grudnia 2019 roku.


CHILLWAGON CHILLWAGON TRACKLISTA

  1. chillwagon – chillwagon
  2. chillwagon – flaga
  3. chillwagon – kwit
  4. chillwagon – stukupuku
  5. chillwagon – rower
  6. chillwagon – góra trupów
  7. chillwagon – @
  8. chillwagon – wowowo remix
  9. chillwagon – jolka
  10. chillwagon – tęczowy music box

chillwagon chillwagon cała płyta pobierz

empik, soundcloud, download, tekst, mp3, chomikuj, spotify, trasa, peb, ulub

chillwagon – złoty drop unboxing

chillwagon – jolka (trailer)

chillwagon – @ (trailer))

Dodaj komentarz