KAZ BAŁAGANE – Digital Scale Music pobierz album download

Kaz Bałagane wydaje kolejny album pod tytułem „Digital Scale Music”. Płyta tym razem zostanie wyprodukowana w większości przez producentów, którzy nie współpracowali jeszcze z raperem. Artysta zaprosił też gości, którzy do tej pory nie bardzo kojarzeni byli z Kaz Bałaganem.

Istotą nowego solowego projektu Kaza Bałagane jest to, że zdecydowana część płyty jest wyprodukowana przez producentów, którzy nie mieli okazji jeszcze współpracować z warszawskim raperem. Na płycie również pojawią sie goście, których nie mieliśmy jeszcze okazji słyszeć u Kaza.
Pokaźna liczba storytellingów przy niejednokrotnym akompaniamencie brzmień elektronicznych oraz melodyjne refreny to istota brzmieniaalbumu “Digital Scale Music”.

Jest to najbogatsze dotychczasowe wydanie Kaza Bałagane, dodatkowo wzbogacone o drugą płytę z instrumentalami, książeczkę z tekstami oraz bonusy. Ponad to, jedynie w tej wersji wydaniowej każdy nabywca otrzymuję 4 dodatkowe utwory.

KAZ BAŁAGANE – Digital Scale Music DOWNLOAD

POBIERZ


Album DIGITAL SCALE MUSIC ma się składać z dwóch płyt CD, premiera płyty już 23 października! Preorder można od jakiegos czasu zamówić w sklepach internetowych, takich jak np. preorder.

TRACKLISTA KAZ BAŁAGANE – Digital Scale Music

 1. Drugi Blok
 2. Digital Scale Music
 3. Ona należy do podwórek
 4. Zegar ft. Kabe
 5. Nowe szklane domy ft. Taco Hemingway
 6. Pierwszy kajdan
 7. Fiscando
 8. Dwie głupie p *** y z Woli
 9. Ch *** we Tacos
 10. Mentor
 11. Bolt
 12. Matematyka
 13. Fortaleza
 14. Niepokoje ft. Szpaku
 15. 40 i 4

KAZ BAŁAGANE – Digital Scale Music download cała płyta pobierz

nowy album, download, za darmo, preorder, chomikuj, bluza, bonus, soundcloud, mp3, tekst, peb, empik, cały album, koszulka, allegro, tour, mixtape pobierz, instagram, spotify, ulub, cała płyta

Dodaj komentarz