Major SPZ x Matheo – Nitro (2019) download

Major oraz Mateo odpalają najprawdziwsze NITRO! Musi w tym być prawda, skoro raper nie zwalnia biegu i już kilka miesięcy po wydaniu albumu „Lustro” tworzy kolejny. Najnowsza płyta wprost ze Szczecina to bardzo świeże, a zarazem zaskakujące oblicze polskiego rapu z ulicy. Wszystko z uwagi na połączenie wybuchowego ulicznego stylu z brzmieniem płyt multiplatynowych opartych o koncepcje dźwięków kultowych w latach 90. „Nitro” to bardzo mocno energetyczny album składający się z 13, a nie licząc intro i outro z 11 utworów, cechujących się wysoką jakością ich wykonania. To być może dzięki Matheo, który już nie raz pokazał jak zdolnym jest producentem.

MAJOR MATHEO NITRO DOWNLOAD

POBIERZ
Na „Nitro” usłyszymy jednak nie tylko zwrotki Majora SPZ. Raper wraz z Matheo na nowy krążek zaprosili kilku mocnych reprezentantów polskiego środowiska hip-hop. Na płycie usłyszymy teksty między innymi Wac Toja, Kizo, Białasa, Kabe czy Szpaka. Wszystko to powoduje, że słuchając płyty NITRO odbiorcy doświadczą świetnych wokali z dobitnym przekazem, ukoronowanych melodyjnymi i bujającymi bitami z mocnym basem. Kawałki na najnowszej płycie Majora i Matheo są niezwykle świeże, dzięki czemu są niezwykle dobrze przyswajalne przez każdego. W internecie już teraz krążą ciekawe opinie o płycie takie, jak np. ta „kawałki są jak jeden żywy nienamacalny organizm, w którym rytm tętni jak serce, a flow płynie jak złota krew w żyłach”.

NITRO to zdecydowanie niezwykły materiał przepełniony często eksperymentalną ale wręcz ognistą muzyką. Przebojowe numery są jednocześnie bardzo szczere co może mieć wpływ na słuchaczy i może też skraść ich serca. Materiał w całości jest bardzo solidnie wykonany wzbogacony o gruby kawał mocnego basu. Major wraz z Matheo zdecydowanie wprowadzają innowacje na Polską scene hip-hop.


Preorder płyty kosztuje 49,99 zł, natomiast premiera miała miejsce 20.09.2019 roku. Wraz z zakupem płyty mogliśmy dostać vlepki, plakaty i książeczki z podpisami, tekstami piosenek i zdjęciami. Dostępna była także wersja deluxe płyty, która została wydawana w gustownym „Nitroboxie” z dodatkami podobnymi jak w preorderze.

TRACKLISTA MAJOR X MATHEO NITRO

 1. Intro ft. Tomasz Knapik
 2. Nitro
 3. Paprykarz
 4. Tam gdzie ja ft. Kazior
 5. Uliczny labirynt
 6. Hit tego lata ft. Kizo
 7. Hi-Technology
 8. 5 minut ft. Białas, Chór Markato
 9. Blinf ft. Szpaku, ISA
 10. Przeżyj to sam ft. Głowa PMM
 11. Port do gwiazd ft. Wac Toja, Maria Bajda
 12. Świat fantazji ft. Kabe
 13. Outro

Major x Matheo – „PAPRYKARZ”[mp3 download]MAJOR x MATHEO – „HIT TEGO LATA” gość. KIZOMajor x Matheo ft. Kazior – „Tam gdzie ja”Major SPZ x Matheo – NITRO cała płyta pobierz

chomikuj, empik, peb, wykop, w lesie, genius, soundcloud

Dodaj komentarz