Major SPZ – LUSTRO (2019)

„LUSTRO” jest już drugim albumem Major SPZ. Artysta zdecydowanie nie zwalnia tempa, gdyż po wydanej we wrześniu 2018 płycie „TOWAR” szybko przyszła kolej na kolejny rozdział w jego dyskografii.

„LUSTRO” jednak wyprzedza poprzedni album Majora SPZ. Na „Lustrze” nie brakuje świeżych i mocnych brzmień. Na płycie za warstwę muzyczną odpowiadają tacy producenci jak Kubi Producent, Matheo, Newslight$, Young Veteran$, Ślimak i DJ Frodo. Muzyczna całość świetnie łączy się z samą liryką Majora, który na całej płycie pozostaje w charakterystycznym dla siebie stylu. Major jest uwielbiany przez swoich fanów głównie przez mocne i treściwe słowa, które często dają też mocno i dużo do myślenia.

Major SPZ LUSTRO DOWNLOAD

POBIERZ
Album wzbogacony jest o gościnne zwrotki raperów z czołówki polskiej sceny rap. Na „Lustrze” usłyszymy między innymi Słonia, Palucha, Głowa PMM, Kabe, Sawa, Kazior, DJ Twister oraz Ślimak.

Wszystkie nagrania na płycie zostały zrealizowane w Studio Stoprocent, Wiadomo Studio, DdoE Records i Rapido Studio. Za mix i mastering płyty odpowiada Marek Dulewicz Embryo Nagrania, Julas i Ślimak. Za okładkę albumu i oprawę graficzną odpowiedzialny jest Filop.

„Lustro zmienia czasoprzestrzeń, materializm kontra wnętrze”

Co ciekawe już na wrzesień Major zapowiada wspólną płytę z Matheo pt. NITRO.


TRACKLISTA MAJOR SPZ LUSTRO

 1. Intro
 2. Lecę
 3. Kamikaze
 4. Warto? ft. Głowa PMM
 5. Łatwo się mówi
 6. Krea7orzy ft. Kabe
 7. Odkurzacz 2
 8. Lustro
 9. ZS-Y ft. Kazior
 10. Esencja życia ft. Słoń
 11. Krótka chwila
 12. Szanuj się ft. Paluch, Ślimak
 13. Zajaweczka

Major SPZ – LUSTRO download pobierz całą płytę w mp3

Major SPZ „KREA7ORZY” gość.Kabe (Prod.Newlight$)Major SPZ – „LECĘ” (prod. Newlight$)MAJOR SPZ – „Odkurzacz 2” (Prod.Matheo)Major SPZ feat. Paluch, Ślimak – „Szanuj się” (prod. Newlight$)Dodaj komentarz