schafter – audiotele (2019)

Doczekaliśmy się, schafter wydaje swój pierwszy długogrający album pod tytułem „audiotele”! Bez wątpliwości jest to najbardziej oczekiwany debiut 2019 roku. Już na samym początku płyty schafter mówi nam co z nią mamy zrobić „audiotele mój prywatny weksel, audiotele lepiej rzuć na nośnik, rzuć na uszy, rzuć na głośnik”.

Raper bardzo szybko zdołał opanować listy przebojów komercyjnych stacji radiowych utworem „hot coffee”. Nie długo później ogłoszona została trasa koncertowa na którą bilety sprzedały się w kilka chwil. Koncerty odbędą się między innymi w klubie Tama w Poznaniu, Paladium w Warszawie, Kraków ugości artystę w klubie studenckim Kwadrat, a Gdańsk w B90. Autora „audiotele” usłyszymy także w P23 w Katowicach, w Lordi’s w Łodzi i we Wrocławiu w Starym Klasztorze. Ogromne zainteresowanie twórczością i muzyką schaftera doprowadziło do ogłoszenia kolejnej dobrej informacji dla fanów, czyli rozpoczęcie preordera płyty.

schafter audiotele download

POBIERZ
Album audiotele to aż 17 utworów w najlepszej jakości mp3. Usłuszymy tu już dobrze znane nuty takie jak wspomniane wcześniej „hot coffee”, czy „double D’s” z gościnnym udziałem Żabsona. Oraz „marvin” i „ridin’ round the town w czyimś Bel Air”. Co niezwykłe teledyski do utworów na YouTube obejrzano już ponad 30 milionów razy! Jednak YT to nie jedyna platforma, Spotify odnotowuje ponad 21 milionów odtworzeń.

Na płycie schaftera „audiotele” usłyszymy wspomnianego wcześniej Żabsona, ale też Taco Hemingwaya i co ciekawe: Belmondo, Ras, Młody Dzban i Oki. Za dużą częśc produkcji odpowiada sam schafter ale udzielili się tu też producenci tacy jak Sergiusz, Pejzaż, Urb, Night Marks, nee i TEF.


Premiera płyty zaplanowana jest na 22 listopada 2019 roku i już wtedy będzie można ją kupić w Empiku czy na Allegro. Można zamówić edycję limitowaną w nakładzie 3000 sztuk, która zawiera dodatkowy premierowy utwór (być może remix) oraz kilka naklejek. Za dystrybucję odpowiada Universal Music Polska, wydawcą natomiast jest Restaurant Posse. Okładka to dzieło Full Metal Jacket.

schafter audiotele tracklista

 1. aperitif / prod. schafter
 2. pejzaż / prod. Pejzaż
 3. short & bittersweet / prod. schafter
 4. akt zgonu in blanco feat. Ras, Młody Dzban / prod. Urb
 5. hot coffee / prod. schafter
 6. włosy / prod. schafter
 7. geekin in the booth / prod. schafter
 8. double D’s feat. Żabson prod. schafter
 9. marvin / prod. Urb
 10. bigos feat. Taco Hemingway / prod. Sergiusz
 11. kwaśny diesel / prod. schafter
 12. pager feat. Belmondo / prod. TEF
 13. ridin’ round the town w czyimś Bel Air / prod. nee
 14. cirque de soleil feat. Oki / prod. schafter
 15. stjärnflocka / prod. schafter
 16. martin shkreli freestyle / prod. schafter
 17. spumante / prod. Night Marks, schafter

schafter – hot coffeeschafter – double D’s (feat. Żabson) [soundcloud itunes roblox]schafter – pager (feat. Belmondo) [tekst]Schafter – Audiotele cała płyta pobierz

recenzja, ulub, instrumental, online, opinie, historia, znaczenie, chomikuj, cda, video, film, niemcy

Dodaj komentarz