White 2115 – Młody Książę (2019) DOWNLOAD

White 2115 powraca z kolejnym, nowym albumem zatytułowanym „Młody Książę”. Po ogromnym sukcesie poprzedniej i zarazem debiutanckiej płyty „Rockstar”, która szybko pokryła się złotem, a White stał się niesamowicie rozpoznawalną postacią. Tym razem raper wraca z nowym materiałem i to nie byle jakim. Najnowsza płyta „Młodego Księcia” to aż 19 niezwykle spójnych i dokładnie wyselekcjonowanych brzmieniowo piosenek w niezwykłym klimacie. W swoich utworach muzyk pokazuje nam świat pięknych kobiet, szybkich samochodów (czy na odwrót?), czy drogich ubrań. Wszystko to można powiedzieć kontrastuje z licznymi uzależnieniami, celebryckim życiem i tak na prawdę ogólną samotnością. Jest to świat w którym do porażki jest niestety niezwykle blisko, o czym autor zdaje sobie sprawę.

WHITE 2115 MŁODY KSIĄŻĘ DOWNLOAD

POBIERZ
Podobnie jak przy „Rockstar” tak i na płycie „Młody Książę” usłyszymy polskich jak i zagranicznych producentów. Cała płyta to niezwykle umiejętnie stworzona mieszanka muzyki elektrycznej z wieloma elementami trapu. Składa się to na niesamowicie charakterystyczne brzmienie, które może spodobać się wielu słuchaczom polskiego trapu i nie tylko. Oprócz tego usłyszymy na tym albumie także wielu znakomitych gości, z czołówki polskiej sceny rap i hip-hop. Na krążek dograli się między innymi: Malik Montana, Pablo, Jan-rapowanie, Żabson, PlanBe i Kuqe.

Autorem okładki jak i całej poligrafii płyty utrzymanej w klimacie cyberpunka jest Filip Popik.


Preorder płyty dostępny jest na stronie SBMstore, premiera płyty zaplanowana jest na 25 października 2019 roku. Limitowana wersja przedsprzedażowa wydana w postaci boxu, dostępna jest wraz z wlepkami i dodatkiem niespodzianką.

TRACKLISTA WHITE 2115 – MŁODY KSIĄŻĘ

 1. Flesz
 2. Triple S
 3. GTR
 4. Pałac
 5. Młody książę
 6. Trzy butelki
 7. +(48) ft. Jan-rapowanie
 8. DMC
 9. Byliśmy tu
 10. Na zawsze
 11. Nie chcę
 12. AMG ft. Malik Montana & Pablo 2115
 13. D.evil
 14. John Travolta ft. Żabson
 15. M550i ft. PlanB
 16. Wampir
 17. Rok ft. Kuqe 2115
 18. BONUS TRACK: Mogę dziś umierać
 19. BOUNS TRACK: Intruz ft. ЛУНA
 20. BONUS TRACK: Tańczę
 21. BONUS TRACK: Nie ma łez
 22. BONUS TRACK: Mnie

White 2115 – Trzy Butelki (prod. Chivas)White 2115 – Pałac (prod. Buggy Beats)White 2115 – DMC (prod. Faded Dollars)White 2115 feat. ЛУНA – IntruzWhite 2115 Młody Książę cała płyta pobierz

bedoes, beteo, blacha, sb maffija, stodoła

Dodaj komentarz