K2 – Autonomia (2019)

Autonomia jest dwupłytowym wydawnictwem autorstwa K2. Po sukcesie okrytej platyną „Anatomii” z 2014 roku najwiersniejsi słuchacze K2 musieli dość długo czekać na kolejny album. „Autonomia”, czyli druga solowa płyta K2 w zamian za to zawiera aż 19 premierowych utworów. Znalazły się tu utwory mocno osobiste ale także, takie, które można nazwać jako „zaangażowane społecznie”. Żeby nie było zbyt nudno na szczęscie znajdziemy tu też prawdziwe braggowe petardy. K2 nie zaprosił na album żadnych gości, co ma podkreślać mocno autonomiczny charakter albumu i samą genezę nazwy „Autonomia”.

k2 autonomia download

POBIERZ


„Czuję się silny i słychać to w moich numerach. Wydawnictwo podzielone zostało na 2 CD, co wynika z jego zróżnicowania tematycznego” – zapowiada K2.

Pomimo braku raperów, mamy w zamian wielu ciekawych producentów. Za produkcję bitów odpowiada kilku bardzo dobrych i ciekawych producentów takich jak: Grob, Dr Nico, Bardziej Matt, Jupiter, JRLISKE, Joe Bravura, czy PawlO.

Premiera albumu zaplanowana jest na 13 grudnia 2019 roku, natomiast zamawiając album w preorderze może liczyć na gratisy. Takie jak chociażby gratisowe CD „Shino Hito Finito” ale także autograf artysty. „Shino Hito Finito” to album, którym K2 zadebiutował w MaxFloLabie w 2013 roku. Nigdy wcześniej nie znalazł się on na fizycznym nośniku, a więc jest to gratka dla kolekcjonerów. Co ważne wydawnictwo nie pojawi się w regularnej sprzedaży!


TRACKLISTA K2 AUTONOMIA DOWNLOAD

CD 1

 1. THX
 2. II moment
 3. Disco Club
 4. Replay
 5. R.I.P W.O.
 6. Twój fire
 7. Rispekt
 8. Shino Hito Dziwko

CD 2

 1. Anno Domini
 2. Outsider
 3. Bez tytułu
 4. Nowa generacja tekst
 5. (skit) red. S. Michalkiewicz – Wojna o pokój
 6. Nie chcemy wojny
 7. (skit) red. S. Michalkiewicz – Z lotu ptaka
 8. PL
 9. Antypolonizm
 10. Teoria względności
 11. Budujemy świat

K2 AUTONOMIA download, pobierz

tekst, mp3, allegro pobierz, empik, soundcloud, instagram, shino hito finito, download, chomikuj, peb, spotify, ulub

K2 – Disco club | prod. Bardziej Matt | AUTONOMIA

K2 – THX | prod. Pawl0 | AUTONOMIA

Dodaj komentarz