Trill Pem – So! Fresh (2019)

Młody raper Trill Pem postanawia wydać swoją pierwszą płytę pod tytułem „So! Fresh”. Trill Pem jest raperem w ostatnim czasie bardzo płodnym, jego co kolejne utwory przyciągają co raz to większe rzesze fanów. Reprezentant Fresh n Dope może w tym roku jeszcze mocno zamieszać w całej rap grze. Album So! Fresh to początek drogi jaką obrał ten młody jeszcze raper, czyli aktualny, bardzo świeży styl ubrany w luźną, pięknie płynącą nawijkę.

trill pem so fresh download

POBIERZ


Artysta znany jest między innymi z utworu Tymka – Rainman. Chociaż artyści wystąpili razem także w innych utworach jak na przykład Harley Davidson. Następnie zaczął promować swój debiutancki album „So! Fresh”. Pierwszym wydanym singlem był Nicki z gościnnym udziałem Wac Toja. Następnie opublikowane takie utwory jak Sensei, czy Narkotyk, który to z kolei jest typowym lovesongiem zrobionym w stylu Trill Pema. Po tym wszystkim Trill Pem opublikował wspólny numer z Szopenem pod tytułem Mayday w bardzo ciekawym klimacie. Ostatnio opublikowane numery to zyskujące co raz to większą popularność Kameleon, Pablo i Vanilla z gościnnym udziałem Yanna i produkcji Friza.

Za stronę muzyczną albumu „So! Fresh” odpowiada grono różnych producentów muzycznych, dzięki czemu każdy kolejny utwór zaskakuje swoją niebanalną i niepowtarzalną stylistykę. Premiera albumu zapowiedziana jest na 12 grudnia 2019 roku. Edycja DELUXE płyty wzbogacona będzie o kilka bonusów, które na pewno spodobają się fanom. Między innymi gumy fresh n dope, kupon rabatowy na bluzę Merch Pablo Hoodie, zdjęcia z autografami Trill Pema, pakiet wlep czy plakat.


TRACKLISTA TRILL PEM – SO! FRESH DOWNLOAD

  1. Nicki feat. Wac Toja
  2. SenSei
  3. Narkotyk
  4. MayDay feat. Szopen
  5. Kameleon
  6. Pablo
  7. Vanilla feat. Yann

So! Fresh download, pobierz, ile ma lat

tekst, mp3, pobierz, trill pem wiek, soundcloud, instagram, download, kto to, chomikuj, peb, spotify, ulub

Trill Pem – Vanilla feat. Yann (prod. Friz) tekst, lyrics, mp3

Trill Pem – Pablo (prod. megot) tekst, ulub, mp3, bluza

Dodaj komentarz