TYMEK – Piacevole (2020) pobierz album chomikuj + BONUS

Tymek wspólnie z Favstem prezentują efekt ich pracy z ostatnich miesięcy pod postacią albumu pod tytułem „Piacevole”. Sam tytuł płyty pochodzi z języka włoskiego i ma oznaczać „przyjemny”. Jak twierdzą artyści podczas tworzenia płyty „Piacevole” odkryli oni całkowicie nowe drogi rozwoju. Album ma nawiązywać do muzyki lat 80 ale nie tylko. Tracklista składa się z trzynastu dopracowanych kawałków oraz dodatkowego tak zwanego bonus tracka pod postacią utworu „Mi Dispiace”. Dodatkowy utwór ma pojawić się w dwóch ekskluzywnych wersjach płyty, gdzie to od nas zależy, którą okładkę wybierzemy. Już od pierwszego opublikowanego singla z płyty zatytułowanego „TRANQUILLO” albumowi towarzyszy ogromne zainteresowanie.

„W trakcie procesu twórczego niejednokrotnie wraz z Favstem odkrywaliśmy nowe drogi rozwoju dla tego materiału, co wpływało wiele razy na finalną listę utworów. W Efekcie otrzymaliśmy projekt zaskakujący, świetnie balansujący formę i treść, będący naszym wyrazem emocjonalnym ale także opowieścią. Jak coś przyjemnego stało się kultowe.”

TYMEK – Piacevole DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera albumu Piacevole już 13 sierpnia 2020 roku. Przy zakupie preorderu na stronach Fresh n Dope dodatkowo bilet na koncert w Gdańsku, który odbędzie się już 5 września 2020 roku. Na utworze „Życie artysty” usłyszymy gościnnie Sariusa.

TRACKLISTA TYMEK – Piacevole

 1. 80’s
 2. Lekarstwo
 3. Syrop
 4. Tabi
 5. Tranquillo
 6. Mimosa
 7. Kultowe
 8. Hendrix
 9. Nastrój
 10. Beautiful
 11. Pomarańcze
 12. Życie Artysty ft. Sarius
 13. Mare
 14. Mi Dispiace [BONUS TRACK]

TYMEK – Piacevole download cała płyta pobierz

download, instagram, mixtape pobierz, tour, peb, tekst, mp3, spotify, nowy album, chomikuj, allegro, cały album, koszulka, bonus, bluza, ulub, soundcloud, empik, preorder, cała płyta

Dodaj komentarz