donGURALesko – Latające ryby (2019)

„Latające Ryby” donGURALesko to już jego 10 solowy, studyjny album. Polska scena bezapelacyjnie niezwykle gorąco przyjęła mocno zwariowany mixtape „MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL”. Tym razem Gural stawia na poważniejsze treści na nowej płycie. Album ten to można powiedzieć mieszanka realizmu magicznego z socjologią, ale też snu z jawą, czy nauki z metafizyką zawarta w mocnym rapie. Można powiedzieć, że gural zaprasza nas do swojego pół realnego świata, gdzie wszystko jest zagadkowe. Całość mimo wszystko mocno trzyma się kupy.

donGURALesko Latające Ryby DOWNLOAD

POBIERZ


Produkcja krążka to robota aż 6 producentów, reprezentujących różne szkoły rapu. Usłyszymy tu bity najlepszych polskich producentów hip hopu, takich jak: The Returners, White House, czy Ceha/CCT. Muzyka na płycie to robota także reprezentantów nowej szkoły, udzielili tu się też Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Najwięksi fajni donGURALesko na pewno będą niezwykle zadowoleni, że tego rodzaju muzyka zasłużyła na kontynuację. Wszystko to dlatego, że DonGURALesko Latające Ryby to można powiedzieć swoista kontynuacja wszystkich myśli zebranych z poprzednich albumów. Czyli rap zawarty na Magnum Ignotum: Preludium oraz w szczególności Dom Otwartych Drzwi. Płyta „Latające Ryby” zamyka pewien etap w twórczości DGE.

Wersja deluxe płyty zawiera limitowane wydanie graficzne płyty i wlepki. Ponad to dołączona jest też dodatkowa płyta z instrumentalami zawartymi na „Latających Rybach”.


TRACKLISTA donGURALesko LATAJĄCE RYBY

 1. Lustro
 2. Echo
 3. Podróż do źródeł czasu
 4. Latające ryby
 5. Nie ma takiej ceny
 6. Upadek
 7. Turon
 8. Jonasz
 9. Powidoki
 10. Wielki błękit
 11. Archipelag szczęśliwych wysp
 12. Ostatnia ryba
 13. Migają lampy 2
 14. 20
 15. Dziadu
 16. Muzyka miast

donGURALesko Latające Ryby pobierz cały album

donGURALesko – Muzyka Miast (prod. i cuty: The Returners) [LATAJĄCE RYBY]donGURALesko – ECHO feat. THE RETURNERS | Latające RybydonGURALesko – 20 feat. Timothy Snyder, THE RETURNERS | LATAJĄCE RYBYdonGURALesko – Latające Ryby (prod. White House) | LATAJĄCE RYBYdonGURALesko – Jonasz (prod. Ceha) | LATAJĄCE RYBYDodaj komentarz