KALI X FLVWLXSS – DROGA KOGUTA (2019)

Duet Kali i FLVWLXSS ponownie łączy swoje siły pod postacią albumu „Droga Koguta”. Ich poprzednia płyta „V8T” osiągnęła ogromny sukces, między innymi poprzez osiągnięcie platynowego sukcesu. Duet powraca w roku 2019 tworząc nową płytę, która składa się z jedenastu prawdziwie premierowych utworów. Kolejny raz będziemy mieli okazję usłyszeć mieszankę doświadczonego już rapera z bardzo świeżym uchem utalentowanego Flvwlxssa.

kali flvwlxss droga koguta download

POBIERZ


Droga Koguta to kompozycja wyprodukowana we wręcz doskonały sposób. Album inspirowany jest kulturą wschodu, a usłyszymy tutaj dodatkowo liczne dźwięki orientu. Połączenie sampli rodem z filmów chińskich z ogromną mocą tak zwanych 808 i niezwykłymi, nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi tworzy niesamowicie wspólną całość.

Teksty na albumie Droga Koguta

Dodatkowo teksty Kaliego, które jak w tytułowym kogucie mają ostry pazur. Zresztą sam raper bezpretensjonalnie wypowiada się rozliczając przy okazji niedopowiedziane do tej pory sprawy czynią płytę „Droga Koguta” uzupełnieniem dla wydanego wiosną tego roku Chudego Chłopaka.

Goście na nowej płycie Kaliego

Nowa płyta Kaliego Droga Koguta to także wręcz porywające kooperacje z bardzo ciekawymi gośćmi. Usłyszymy tutaj starych, znanym wszystkim znajomych szefa popularnej w polskim świecie rapu Ganja Mafii. Oprócz tego zaskoczą nas tak zwane międzypokoleniowe pomosty z gośćmi, którzy aktualnie zbierają największe laury na rodzimej scenie. Płyta Droga Koguta bez wątpienia potwierdza miałkość obecnego podziału na starą i nową szkołę.

Premiera płyty Droga Koguta

Premiera albumu zaplanowana jest na 20 grudnia 2019 roku, a w samym preorderze otrzymamy album w Jewel Boxie. Możemy też zamówić wersję z bluzą, koszulką, czy tak zwany Ninja Pack, który zawiera kominiarkę „Droga Koguta”.


TRACKLISTA KALI X FLVWLXSS DROGA KOGUTA DOWNLOAD

 1. KUKURYKU
 2. WUTANG feat PEZET/SOKÓŁ cuty DJ FLIP
 3. DROGA KOGUTA (OUTSIDER)
 4. YAKUZA feat MAJOR SPZ
 5. OKINAWA
 6. CHINATOWN feat PALUCH/ŻABSON
 7. SAKE
 8. OPIUM feat GEDZ/LIPA
 9. SADO feat SARIUS
 10. KATANA
 11. SAKURA

Kali Droga Koguta download cała płyta pobierz

pobierz, chomikuj, peb, download, allegro, spotify, mp3, empik, tekst, instagram, soundcloud, ulub

Kali – CHINATOWN feat Paluch / Żabson tekst mp3 download peb

Kali – Droga Koguta (Outsider) lyrics tekst ulub mp3 chomikuj

Dodaj komentarz