kartky – outside of society & Ballady i Romanse EP pobierz download

Kartky powraca z kolejny projektem tego roku pod tytułem „outside of society”. Do całkowicie nowej płyty artysty dołączona będzie tylko w wersji preorder EPka zatytułowana „Ballady i Romanse”. Raper na prawdę nie zwalnia tempa, bo przecież jeszcze w lutym tego roku wyszła jego płyta zatytułowana „Zakazane piosenki”, która była ścisle limitowana. W ostatni dzień maja kartky poinformował, że tworzy nowy album pod tytułem Outside of Society i w ten sam dzień opublikował trzy utwory. „Mała wojna”, „harlequin vertigo” i „ź l i” w godzinę od udostepnienia między innymi na serwisie YouTube zrobiły wiele tysięcy wyświetleń każdy co w połączeniu z wieloma reakcjami przełożyło się na pierwszy duży sukces nowej płyty.

Premiera albumu miała mieć miejsce nieco wcześniej, jednak na jednym z live na swoim oficjalnym Instagramie kartky poinformował o zmianie premiery płyty. Poinformował on swoich największych fanów, że nie wyrobią się ze wszystkim co planują do końca lipca, jak było to planowane. Premiera płyty została przełożona na 7 sierpnia 2020 roku. Niestety już 31 lipca kartky poinformował o kolejnym przesunięciu i zmianie daty premiery na 21 sierpnia 2020 roku. Artysta wynagradza nam to jednak, aż 14 utworami na albumie Outside of Society i dodatkowymi ośmioma na Ballady i Romanse EP. Dodatkowo jak zapewnia właściciel labelu OU7SIDE do zamówień zostanie dołączonych kilka niespodzianek, a sam album będzie w pełni dopracowany.

kartky – outside of society + Ballady i Romanse EP DOWNLOAD

POBIERZ


Premiera płyty ostatecznie została przełożona na 28 sierpnia 2020 roku, a dzień wcześniej kartky opublikował teledysk do kawałka „Budzę się spać„.

TRACKLISTA kartky – outside of society

 1. Mała wojna prod. druid
 2. Harlequin vertigo prod. faded dollars
 3. Plastikowe kwiaty feat. Gibbs prod. sergiusz
 4. Bajki robotów feat. Przyłu prod. faded dollars
 5. Ź L I prod. leśny & newlight$
 6. CTRL z prod. worek, leśny
 7. Chłopcy z placu broni prod. leśny, ADZ
 8. All black prod. leśny
 9. Hialuron prod. clearmind
 10. Gorzkich snów feat. Deys prod. leśny, BarTie
 11. Ostatni track feat. Oliver Olson prod. leśny
 12. Mrok prod. NoTime
 13. Budzę się spać prod.astrØwilk, leśny

kartky – Ballady i Romanse EP download

Ballady i Romanse EP to najnowsza epka od kartky’ego składająca się z ośmiu specjalnych utworów, o czym artysta informował na swoim Instagramie. Płyta dołączona jest wyłącznie do zamówienia preorder z oficjalnej strony wytwórni OU7SIDE.

TRACKLISTA kartky – Ballady i Romanse EP

 1. Nowy, wspaniały świat prod. NoTime
 2. Hot16challenge prod. Gibbs
 3. Koszmar minionego lata feat. Deys remix prod. Ramzes
 4. Contratiempo feat. AyamCamani prod. faded dollars
 5. Dziewczynka z zapałkami prod. leśny, pieruun
 6. Nocturne prod. clearmind & $newlight$
 7. Atlantyda prod. sergiusz

kartky – outside of society & Ballady i Romanse EP download cała płyta pobierz

download, chomikuj, allegro, cały album, instagram, mixtape pobierz, soundcloud, empik, preorder, cała płyta, tour, peb, tekst, mp3, spotify, nowy album, koszulka, bonus, bluza, ulub

Dodaj komentarz