Sebastian Fabijański – PRIMITYW (2020) pobierz album chomikuj

Popularny aktor Sebastian Fabijański debiutuje ze swoim muzycznym albumem zatytułowanym „PRIMITYW”. Wiosną 2020 roku nakładem Asfalt Records ukazał się debiutancki album muzyczny Sebastiana Fabijańskiego, popularnego i uznanego aktora kinowego młodego pokolenia.

Sebastian: „Jestem bezczelny, więc bezczelnie sam sobie nadałem prawo do tego, żeby wreszcie wydać album. „Wreszcie” bo robiłem rapy od 17 roku życia. Ta muzyka to pierwsza miłość, więc to materiał który, powstał z czystej, niczym nieskalanej potrzeby serca. Nie będę nikogo przepraszał, że miałem tyle szczęścia, że poznałem Adama Ostrowskiego, któremu niewątpliwie zawdzięczam, że ukazuje się mój debiutancki krążek. Wielu pewnie ma z tym problem, że w ogóle aktor wziął się za rap, ale na szczęście to nie mój problem, bo ja nie podpisałem umowy na wyłączność z aktorstwem. Z rapem też nie. Kim ja wobec tego jestem, chciałoby się zapytać? Pewnie po prostu „artystą”, ale to chyba zbyt pretensjonalne i nobliwe. Zostańmy przy tym, że jestem człowiekiem uzależnionym od artystycznego ryzyka i tą płytą karmię swój nałóg. Karmię też swoją potrzebę wolności. Co tu dużo gadać, potrzebuję tej muzyki, potrzebuję pisać, potrzebuję stać za mikrofonem, ale pytanie, czy ta muzyka potrzebuje mnie? Pożyjemy, zobaczymy.”

Za projekt okładki i oprawę graficzną odpowiadają Mateusz Machalski oraz fotograf Filip Zwierzchowski. Producentami wykonawczymi są szef Asfalt Records – Tytus oraz DJ Haem, który podjął się także nagrania, mixu i masteringu albumu. Do projektu zaproszono bardzo zróżnicowane grono producentów muzycznych: Auer, LOAA, Pereł, Urb, Luxon, Żusto.

Sebastian Fabijański – PRIMITYW DOWNLOAD

POBIERZ


SEBASTIAN FABIJAŃSKI to ceniony i popularny aktor filmowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2014 roku otrzymał nagrody za najlepszy debiut aktorski za role w filmach „Jeziorak” i „Miasto 44” na 39. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Za te same role otrzymał również Tarnowską Nagrodę Filmową. Popularność przyniosły mu seriale: „Pakt” i „Belfer”. Można go było zobaczyć w produkcjach „Kamerdyner” w reżyserii Filipa Bajona, „Misja Afganistan” w reżyserii Macieja Dejczera, „Jeziorak” w reżyserii Michała Otłowskiego, „#Wszystko Gra” w reżyserii Agnieszki Glińskiej, „Panie Dulskie” w reżyserii Filipa Bajona czy „Pitbull” i „Niebezpieczne kobiety” w reżyserii Patryka Vegi. Niedawno weszły do kin filmy, w których zagrał główną rolę: „Mowa ptaków” w reżyserii Xawerego Żuławskiego oraz „Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego, za które dostał nagrodę przyznaną na Forum Kina Europejskiego Cinergia. Udzielił również swojego głosu Finnowi w polskiej wersji językowej „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy”. Ostatnio zagrał w filmie „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

Preorder płyty Sebastiana Fabijańskiego pod tytułem „PRYMITYW” jest dostępny na oficjalnej stronie sklepu AsfaltShop. Premiera płyt Fabijańskiego już 12 czerwca 2020 roku.


TRACKLISTA Sebastian Fabijański – PRIMITYW

 1. Jason Bourne
 2. Potwór
 3. Nieaktualne
 4. Prymityw
 5. Dirty Dancing
 6. Nightcrawler
 7. Bezkrólewie
 8. Sory
 9. Synteza
 10. Więzień_ feat. Sonia Bohosiewicz
 11. Diler
 12. Yin/Yang
 13. Morfologia

Nowa rapowa płyta Sebastiana Fabijańskiego

Oto co o “Primitywie” mówi sam Sebastian Fabijański:

Ta płyta to moja wolność. […] Powrót do pierwszej miłości, bo w moim przypadku rap niewątpliwie nią jest. Kiedy stałem przy mikrofonie w wieku 16 lat – czułem to samo, co czuję dziś, wykrzykując, a czasem szepcząc swoje wyrwane z trzewi, objęte odważną, szczerą i bezkompromisową refleksją wersy.

Z kolei Tytus, szef Asfalt Records, udowadnia, że mamy tu do czynienia z dobrym hiphopowym materiałem:

Nikt nie rodzi się raperem z zawodu i nigdzie nie jest powiedziane, że dobrym raperem nie może być aktor. […] [Sebastian] Za mikrofonem wykazał się doskonałym warsztatem oraz otwartą głową, dzięki czemu szykuje się dopracowany, ambitny i dosyć zróżnicowany materiał.

Sebastian Fabijański – PRIMITYW download cała płyta pobierz

chomikuj, cały album, download, tour, koszulka, soundcloud, bluza, allegro, preorder, instagram, nowy album, tekst, peb, empik, ulub, mixtape pobierz, spotify, cała płyta, mp3

Dodaj komentarz